9 thoughts on “Zapraszam do podzielenia się swoją opinią:

 1. The prostate is the central section of a male’s reproductive system. It secretes fluids that aid in the transportation and activation of sperm. The prostate related can be found just in front of the rectum, below the bladder and all around the urethra. When there is prostate problem, it is usually really miserable and inconvenient to the patient as his urinary method is directly affected.

  The common prostate health issues are prostate infection, enlarged prostate and cancer of prostate.

  Prostate infection, often known as prostatitis, is easily the most common prostate-related problem in men younger than 55 years old. Infections in the prostate are classified into four types – acute bacterial prostatitis, chronic bacterial prostatitis, chronic abacterial prostatitis and prosttodynia.

  Acute bacterial prostatitis may be the least common of all forms of prostate infection. It is brought on by bacteria based in the large intestines or urinary tract. Patients can experience fever, chills, body aches, back pains and urination problems. This condition is treated by using antibiotics or non-steroid anti-inflammatory drugs (NSAIDs) to help remedy the swelling.

  Chronic bacterial prostatitis is really a condition associated with a particular defect inside the gland along with the persistence presence of bacteria inside the urinary tract. It can be brought on by trauma to the urinary tract or by infections originating from the rest with the body. A patient may experience testicular pain, lower back pains and urination problems. Although it is uncommon, it may be treated by removal in the prostate defect followed by the employment antibiotics and NSAIDs to help remedy the redness.

  Non-bacterial prostatitis makes up about approximately 90% of all prostatitis cases; however, researchers have not even to determine the causes of these conditions. Some researchers think that chronic non-bacterial prostatitis occur due to unknown infectious agents while other believe that intensive exercise and high lifting can cause these infections.

  Maintaining a Healthy Prostate

  To prevent prostate diseases, a suitable diet is important. These are some from the steps you can take to maintain your prostate healthy.

  1. Drink sufficient water. Proper hydration is critical for health and wellness and it will also keep your urinary track clean.

  2. Some studies suggest that a number of ejaculations weekly will assist to prevent prostate cancer.

  3. Eat red meat sparingly. It has been shown that consuming greater than four meals of beef weekly will increase the chance of prostate diseases and cancer.

  4. Maintain an appropriate diet with cereals, vegetable and fruits to ensure sufficient intake of nutrients necessary for prostate health.

  The most significant measure to look at to ensure a wholesome prostate is always to opt for regular prostate health screening. If you are forty yrs . old and above, you should select prostate examination at least one time a year.

 2. Jeszcze raz dziękuję Pani Bożence za bardzo fachowa i umiejętna pomoc z bolami kręgosłupa.Zaledwie po kilku zabiegach polepszyla mi się jakość snu oraz ruchu,a także stopniowo zanikly spazmy mięśni kregoslupa, które bardzo utrudniały mi życie. Z całą pewnością polecam ten gabinet gdzie jest przede wszystkim wysłuchanym, zrozumianym i gdzie terapia bowena dziala dzięki mądrym decyzjom i umiejętnościom pani Bożeny.

 3. Bardzo dziękuję Pani Bożence za serię skutecznych zabiegów na rwę barkową. Zabiegi były przeprowadzone bardzo profesjonalnie w przemiłej atmosferze i dzięki nim pozbyłam się mojego problemu.
  Jeszcze raz bardzo dziękuję .

 4. Miła Pani Bożeno, jestem pod ogromnym wrażeniem. Pobyt u Pani w gabinecie to czysta przyjemność (zapomnialem, że bolą mnie plecy)….. nowoczesność gabinetu w połączeniu z Pani wiedzą i uprzejmością powodują, że zcłowiek chce być chory 🙂 …… serdecznie dziekuję i życzę samych sukcesów

 5. Bardzo dziękuję Pani Bożenie za skuteczną pomoc po skręceniu koski z naderwaniem stawu. Już po pierwszym zabiegu poczułam ogromną poprawę i postęp w leczeniu. Ból, obrzęk i krwiak wycofywały się bardzo szybko. Obecnie na miesiąc od zdarzenia poruszam się zupełnie swobodnie i wróciłam do pełnej sprawności fizycznej. Wspaniała Terapeutka i skuteczna terapia. Dziękuję:-)

 6. Jestem niedowiarkiem, ale to co odczułam przekraczało moje wyobrażenia. Po zabiegu spałam jak za dawnych czasów !! Nie ma co mówić, tego trzeba „spróbować”.

 7. Jestem po sześciu zabiegach na twarz rejuvance. Buzia wygląda na ożywioną, skóra jest bardziej napięta i promienna. Zauważyłam bardzo wyraźne spłycenie zmarszczek – szczególnie lwiej zmarszczki i kurzych łapek. Poza tym efekt jakby bardziej zbitej skóry na twarzy. Poza tym Pani Bożenka jest niesamowicie miłą i serdeczną osobą więc wizyty u niej to była prawdziwa przyjemność. Polecam gorąco!

 8. Terapia Bowena „postawiła mnie na nogi”. Od kilku lat zmagałm się z bólem, który kawałek po kawałku zabierał mi codzienne przyjemności i zmuszał do rezygnacji z życia i aktywności. Próbowałam bardzo wielu metod, które miały przynieść mi ulgę… bezskutecznie – aż do teraz. Terapia jest bardzo subtelna i przyjemna. Właściwie to czas wytchnienia od bólu i głębokiego relaksu, czas tylko dla mnie, gdzie czułam się zaopiekowana z ogromną empatią, ciepłem i życzliwością. Pani Bożena i Iwona to cudowne kobiety, które poświęcają wiele uwagi swoim pacjentom /klientom, są otwarte na drugiego człowieka jego historię i cierpienie, bez pośpiechu z prawdziwą troską. Dziękuję z całego serca za ulgę w bólu za cenne wskazówki i przyjemną atmosferę. Z pewnością pozostanę stałą klientką, nie z powodu bólu ale dla przyjemności 🙂

 9. Od kilku lat opiekuję się niepełnosprawnym mężem. Wiąże się to z dużym wysiłkiem, problemami związanymi z kręgosłupem, bólami mięśni nóg i rąk a także ciągłym stresem i napięciem. Dlatego co jaki czas korzystam z pomocy pani Bożeny, która już kilkakrotnie uwolniła mnie od uciążliwego bólu, zwłaszcza w okolicy lędźwiowej kręgosłupa. Ostatnio zmagałam się z uporczywym bólem mięśni nóg. Trudno mi było wejść po schodach, kucać czy klęczeć. Po kilku zabiegach poczułam się jak nowo narodzona! Ból ustąpił, a oprócz tego nabrałam niesamowitej energii do działania. Pani Bożena zawsze stwarza w swoim gabinecie cudowną atmosferę spokoju i bezpieczeństwa. Po każdym zabiegu wychodzę zrelaksowana i wypoczęta. Pani Bożena to doświadczona terapeutka, jej zabiegi są skuteczne a jednocześnie wykonywane z ogromnym wyczuciem oraz dbałością i troską o pacjenta. Polecam każdemu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.